Nargaroth príde späť na Slovensko

Po vyše roku sa k nám vracajú nemeckí blackmetalisti NARGAROTH. Nevystúpia síce v Bratislave, ale v o niečo menšom klube Kolečko v Žiline. Dobrou správou však je, že akcia sa bude konať v piatok, konkrétne 19. mája. Takže je dosť vysoká pravdepodobnosť, že účasť tromfne ich poslednú návštevu v Randali, kde bolo len niečo okolo 150 ľudí. Samozrejme, záleží len na fanúšikoch.

 

Kapele 16. mája vyjde nový album Era Of Threnody. Túto čerstvo upečenú novinku nám prídu dať ochutnať medzi prvými na svojej šnúre po Európe.

 

Spolu s nimi vyrážajú na cesty aj ABSU a HATE. Absu je texaská black/thrashmetalová kapela a vystúpi aj na festivale Gothoom. Aspoň si ich budete môcť pozrieť zblízka v klubovej atmosfére a zistiť, čo vás na festivale čaká.

 

Hate, deathmetalové legendy ešte zo začiatku devädesiatych rokov, rovnako ako Nargaroth vydajú v máji nový album Tremedum. Bude to ich v poradí desiaty štúdiový album.

 

K vystúpeniu sa pridajú ešte dve supportové kapely. Tým sa nám koncert pomaly mení už na akýsi minifest s dvomi legendárnymi kapelami, ktoré prinesú nové albumy. Veru, čiernym dušiam sa oplatí docestovať do Žiliny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *