Nalaď sa na ROCK SHAPES V. – tie správne rockové tvary!

Občianske združenie Zelená zebra pozýva už po piatykrát na koncert neprofesionálnych rockových kapiel ROCKSHAPES – tradične v novembri, netradične v nových priestoroch Novej Pekárne v Nitre. Tri kapely rozhýbu dav štýlom rocku už v utorok, 5.novembra, a spolu s nami oslávia naše jubilejné piate narodeniny.

Rockerov najskôr so svojím svojským alternatívnym rockom rozpáli kapela Indivium. Minulý rok chalani vyhrali na súťaži v Nitre skvelé tretie miesto, čo ich nakoplo ďalej a vymýšľajú nové skladby, ku ktorým plánujú natočiť aj prvý videoklip. 

Po nich sa Vám do uší vloží kapela P.A.S. zo Zlatých Moraviec, ponúkajúca dúšok alternatívneho rocku, z ktorého sa nejednému zatočí hlava. Chalani majú za sebou prvý demo album a ich videoklip k debutovému songu Čo chceš?! bodoval aj v TV hitparáde.

Poslednou ochutnávkou budú Levičania z For Tape. Kapela má už taktiež za sebou svoje prvé EP s názvom On the Waves, z ktorého isto odohrá nejednu skladbu a ukážu, čo sú to tie práve rockové tvary. Aj vďaka nim zažijete ROCKSHAPES, aký ste ešte nezažili!

Bonusom tohtoročného koncertu bude oslava jubilejných 5-tich narodenín Zelenej Zebry a určite nebude chýbať ani torta. Máte sa na čo tešiť!

Na novembrový rock pozývame všetkých nadšencov rockových tvarov– vidíme a počujeme sa 5. novembra v Novej Pekárni o 20:00h. Vstup zdarma!

Program:

20:30 Individum
21:30 P.A.S.
22:45 For Tape

Projekt je podporovaný z Európskeho sociálneho fondu ako súčasť národného projektu KomPrax – Kompetencie pre prax, ktorý organizuje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Zelená Zebra je nezisková organizácia pôsobiaca v Nitre, ktorej hlavným cieľom je prezentovať neprofesionálne umenie mladých ľudí od 15 do 26 rokov. Okrem pravidelných projektov ROCKSHAPES, FILMONÁDA a AKO SOM ZAČAL(A) organizuje čítačky, výstavy, besedy, literárne súťaže a pod. Viac na www.facebook.com/zelenazebra.nr

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *