Najkrajšie veci sú v živote zdarma, odkazuje Rock Reunion v novom videoklipe

Rodina, priatelia, láska a karma. To sú podľa banskobystrickej kapely ROCK REUNION najkrajšie veci, ktoré sú v živote zdarma. Aspoň podľa ich najnovšej skladby Láska & Karma, ku ktorej cez víkend vydali videoklip.

 

„Natáčali sme v priestoroch banskobystrického kúpaliska a na jazere v Šútove. Obidva dni nám vyšli viac než horúce a výsledok môžete posúdiť sami,“ popisuje nahrávanie bubeník Andy a všetko vraj prebehlo podľa plánu. Na režisérsku stoličku si opäť zasadol Matúš Mikuláši. Nebolo to prvýkrát, ide o ich tretí spoločný počin. Predtým sa podieľal na videoklipoch ku skladbám Denník Primabalerína.

 

V klipe sa okrem členov kapely a ich „boybandovských alter eg“ objavil aj herec Ľuboš „Burák“ Radošovský. „S Burákom sa poznáme už roky a sme dobrí kamaráti. On je herec, my točíme klipy, bola len otázka času, kedy sa spojíme,“ vysvetľuje s úsmevom basgitarista Dominik.

 

Rock Reunion sa zviditeľnili najmä vďaka skladbe Dokonalá (Hej, prdel), na ktorej spolupracovali s raperom Kalim. Na konte majú dva albumy – Pozerám Dopredu (2011) a Denník (2015).


Použité zdroje:
Foto: FB kapely

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *