Na Vianoce vás pripraví prvý ročník Danse Macabre

Sú ľudia, ktorí sa nevedia dočkať, že na sviatky konečne vypnú, zatvoria sa doma a nevystrčia von ani nos. A potom sú takí, čo si nevedia predstaviť, že majú stráviť doma pár dní a už vôbec nie bez kamarátov, obľúbeného klubu a ideálne aj poriadnej akcie. Našťastie pre nich, posledné roky sa na nedostatok akcií aj počas Vianoc nedá sťažovať. Jednou takouto udalosťou bude aj Danse Macabre. Uskutoční sa 21. decembra v bratislavskom Kulturáku. Vystúpia tu mladé kapely MORHORR, SLAMWORTH a CONSTANS COMPROMISSUM.

 

Morhorr je bratislavská borovičková úderka, ktorá pri správnom načerpaní paliva ,,bez toho, že by si prechľastali motor“, vie celkom milo prekvapiť. Svoj štýl prezentujú ako Mor&Roll, ale nájdete v ňom skôr prvky thrash a death metalu.

 

Slamworth je ďalšia bratislavská kapela, ktorá predvedie zmes metalu a hardcoreu. Je to v podstate bokovka členov kapiel Mind The Gap, Break It Down a Sound Of Mayhem.

 

Posledným menom bude topoľčianska formácia Constans Compromissum. Predvedú zmes thrashu a smrtiaceho kovu. Je to síce mladá kapela, vznikli len v roku 2016, ale jej členovia už čo-to majú odohraté. Za dva roky svojej existencie stihli vydať aj debutový album I’ll Break You. Ten im vyšiel minulý rok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *