Na turné spolu vyráža zvláštna kombinácia – The Paranoid a Smola a Hrušky

Kto príde na koncert, na ktorom sa bude miešať ska-reggae-punk a moderný rock s prvkami screama? Úsmevné recesistické texty proti textom oveľa temnejším. Trubky so saxofónom verzus scream a gitarové sóla. Presne tak bude znieť turné kapiel, ktoré zdanlivo nemajú nič spoločné. SMOLA A HRUŠKY s THE PARANOID. Avšak to nie je pravda.

 

Kto už mal tú česť vidieť ich naživo, vie, že to bude absolútne bláznivé predstavenie nabité energiou. Koncerty oboch kapiel sprevádza skvelá atmosféra plná emócii. Či už osvedčený hit Matura od Smoly, ktorá rozospieva celý klub („Hurá, hurá, dneska je matura,“ zvládnu naozaj aj tí najviac spoločensky unavení ), alebo peklo pod pódiom pri Noc Patrí Nám od chalanov z The Paranoid. Tieto kapely vám nenechajú ani chvíľu na vydýchanie či na oddych hlasiviek. Kebyže sa aj cez masy ľudí dostanete von na vzduch, v momente začne hrať tá vaša a vy musíte bežať čo najrýchlejšie späť, aby ste si ju užili naplno. A na to si môžete staviť, že sa cez tú masu ľudí budete musieť predierať. Prvý koncert tejto Special Tour v trnavskom City Clube bol beznádejne vypredaný. Ak ste ho nestihli, pretože vám nikto nedal vedieť, nezúfajte. Tu sú nasledujúce zastávky turné, každá z nich má inú tému:

 

20.11.2015 o 19.00 hod. PRIEVIDZA – Rave klub (School párty)
21.11.2015 o 19.00 hod. POPRAD – Rock Fabrik (School párty)
04.12.2015 o 19.00 hod. NOVÉ MESTO n. V. – Klub Za rampami (Mikulášska párty)
05.12.2015 o 19.00 hod. PÚCHOV – Queens pub (Mikulášska párty)
18.12.2015 o 19.00 hod. ZVOLEN – klub ZSR (Christmas párty)
19.12.2015 o 19.00 hod. NÁMESTOVO – Baron Pub (Christmas párty) – koncert je z organizačných dôvodov presunutý na 20.12.

 

Obe kapely už na svojich profiloch zdieľali veľmi špeciálnu videopozvánku, kde si tak trochu vymenili úlohy.  

Myslím si, že akékoľvek ďalšie slová sú zbytočné. Sú dve možnosti, prečo ste tento článok prečítali až do konca:

1. chcete byť súčasťou Special Tour a chcete vidieť, čo vznikne z tohto spojenia,

2. vaša frajerka chce vidieť toho Birkuša, lebo je strašne zlatý a pekne hrá na tej gitare.

 

V oboch prípadoch rýchlo kupujte lístky, pretože kapacita klubov je obmedzená. Pevne verím, že sa na niektorom z koncertov uvidíme. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *