Na Topfest v pôvodnom areáli prídu zahrať aj Amaranthe

Na tohtoročnom TOPFESTe zažijete koncerty kapiel Clawfinger, Amaranthe, Horkýže Sliže, Tublatanka, The Great Malarkey, IneKafe, Petra Nagya a skupiny Indigo, HEX, Zóna A, Konflikt, The Asteroids Galaxy Tour, Jelen, Doga, Čechomor či Wasabi Circus. Rockoví velikáni Kabát predvedú na Zelenej vode jedinú plnohodnotnú šou na Slovensku v tomto roku. Festival TOPFEST a Zelená voda je dokonalé spojenie, tvrdí Yxo Dohňanský z obľúbenej kapely HEX, ktorá bude tento rok oslavovať 15. narodeniny TOPFESTu na festivale v areáli v Novom Meste nad Váhom. HEXáci zahrajú  skladby z ich staršej tvorby, ktoré si nacvičia špeciálne pre TOPFEST. Nebudú chýbať ani pecky Nikdy nebolo lepšie, V piatok podvečer, Keď sme sami či Oteckovia.  

 

Line-up festivalu TOPFEST je takmer kompletný. Festival bude mať tri pódiá, na ktorých 29. až 30. júna vystúpia švédska rap-metalová kapela Clawfinger či britská kapela The Great Malarkey. Alternatívny pop zastúpi dánska skupina The Asteroids Galaxy Tour. Zo severu na festival zavíta aj švédsko-dánska heavymetalová skupina Amaranthe. Česko-slovenskú scénu zastúpia Kabát, Čechomor, Horkýže Sliže, Tublatanka, IneKafe, Peter Nagy a Indigo, Zóna A a HEX.

 

Na Zelenej vode si fanúšikovia vypočuli fantastické koncerty, ktoré sa nedali zažiť nikde inde na Slovensku. Na TOPFESTe sa predstavili Alice In Chains, Korpiklaani, Slayer, Cavalera Conspiracy, Morcheeba, Sum 41, Limp Bizkit, Lordi, Suzi Quatro, Status Quo či Pete Doherty. Na návrat na domovskú scénu sa tešia aj domáce kapely.

 

„Zelená voda je skvelým miestom pre festival. Krásny zelený kemp pri jazere vytvára dovolenkovú atmosféru. Keď sa k tomu pridá dobrá hudba, jedlo a atrakcie, môže návštevník zažiť veci, na ktoré nikdy nezabudne. Mnohí fanúšikovia sa tešia, že budú môcť na Zelenej vode zažiť TOPFEST v jeho pôvodnej polohe, na ktorú často spomínajú. Areál na rozdiel od letiska ponúka prirodzený tieň a v horúcich letných dňoch možnosť sa okúpať v jazere. Samozrejme, nechýbajú prípoje pre karavany, kamenné sociálne zariadenia a kamenné bufety,“ hovorí o výhodách areálu usporiadateľ Dušan Drobný. 

 

Príďte osláviť 15. narodeniny festivalu TOPFEST 29. a 30. júna na Zelenú vodu v Novom Meste nad Váhom. Čaká vás nezameniteľná atmosféra, skvelé koncerty a ďalšie atrakcie. Navyše na TOPFESTe budú po prvýkrát zastúpené viaceré značky piva, aby ste si mali z čoho vyberať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *