Na Szigete vystúpi ďalšia slovenská kapela

Po troch finálových večeroch pozná súťaž Jednou ranou na Sziget víťaza. V česko-slovenskom koncertnom mini súboji zvíťazila vďaka hlasom fanúšikov kapela FÚZY MÚZY. Víťazstvo im zabezpečuje vystúpenie na tohtoročnom Sziget festivale. Fúzy Múzy sa tak pripoja k ďalšej slovenskej kapele Queer Jane a spolu budú hájiť naše farby na jednom z najlepších európskych festivalov v Budapešti od 10. do 17. augusta.

„Všetky tri koncerty boli niečím výnimočné, fanúšikovia nám prišli dodať pocit uvoľnenej atmosféry a my sme im za to odohrali 40 minút čistej psychedélie. V Prahe to celé vyvrcholilo, pri vyhlasovaní výsledkov sme nemohli uveriť, keď prečítali naše meno. Vôbec sme to nečakali. Je to skvelý pocit, že si budeme môcť zahrať na jednom z najväčších festivalov v Európe,“ tešil sa z víťazstva líder kapely Juraj Staviarsky. Fúzy Múzy sa pridajú ku kapelám ako Muse, Manu Chao či The Lumineers, ktoré vystúpia na zelenom ostrove v centre Budapešti. 

 

Na festival sú v predaji permanentky aj jednodňové vstupenky. Permanentky na 5 dní sú už vypredané a zo 7-dňových je už predaných 90 % z určenej kapacity. Takže s kúpou neváhajte!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *