Na slovenskej punrockovej scéne je nový hráč

Možno ste o nich ešte nepočuli, je však možné, že sa rýchlo dostanú hore. Mladá ambiciózna kapela CHERRY STREET práve vydáva svoj debutový singel. A hneď rovno s videom.

 

Skupina pochádza z Trenčína a funguje iba od minulého roka. Má štyroch členov, a to sú konkrétne Matej „MATRO“ Nedvěd, Roman Blažej, Tomáš Gallovič a Jakub Čonka. Zostava je, samozrejme, stále z pôvodných zakladajúcich hudobníkov. Od svojho vzniku začiatkom minulého roka fungovali neoficiálne. Teraz už ale tomu tak nie je. Nájdete ich aj na Bandzone i Facebooku. Plánujú postupne zverejňovať viac a viac tvorby. Zatiaľ je však od nich vonku iba debutový singel spolu s klipom a nesie názov Šanca. Skladba má byť inšpiráciou pre mladých ľudí, ktorí hľadajú odvahu na to, aby si splnili svoje sny. Rovnako tak ňou zoskupenie chce naštartovať svoje aktivity na rok 2016. Postupne by sa chceli dopracovať ku koncertovaniu doma, ale aj v Čechách.

 

Pieseň Šanca vznikla v ich vlastnom štúdiu. Mix zaobstaral Matej Turcer v Pulp Štúdiu. Klip vznikal tak, že chalani vzali GoPro kameru, selfie tyčku a išlo sa na vec. Nakoniec im ho zostrihal Braňo Gza Waclav z kapely Years Asleep (ex Plus Mínus).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *