Na festivale Dance with Air rozvíria vzduch lietadlá aj punková skupina Zóna A

Festival Dance with Air si na letisku v Boleráze vychutnajú priaznivci dobrej hudby, letectva, cestovania či divadla. Chýbať nebude ani pestrý program pre deti a dobré jedlo.

Kultová punková kapela Zóna A sa na festival chystá tiež. Koňýk, Revo, Lump Čupe a Tuleň odpália na letisku v Boleráze tie najväčšie hity ako „Útok na špicu hitparády“, „Potopa“ či špeciálnu skladbu „Bolerázske dievčatá“. Známi punkeri sa na festival veľmi tešia a publiku predstavia aj nové skladby.

„Zahráme všetky naše hity. Odznie aj moja obľúbená skladba „Nebuď hlúpa“. Zahráme dve nové piesne „Ja už nebudem piť“ a „Dneska idem von“. Tešíme sa na publikum, lietadlá a Peťa Kollera a Jura Rybana z Openrocku,“ hovorí Peter „Koňýk“ Schredl, spevák a líder kapely Zóna A.

„Skladbu „Nebuď hlúpa“ venujeme Irene Čubírkovej, ktorá v obci Boleráz prežila mimoriadne „plodné“ obdobie života. A dúfam, že stihneme aj detské pásmo, ktoré nám je mentálne veľmi blízke. Lump a Koňýk by si radi skočili  nudisticky tandemový zoskok s padákom zo 4000 metrov,“ dopĺňa bubeník Zóny Tomáš „Tuleň“ Vojtek. 

23. mája si okrem koncertu Zóny A vychutnáte aj Petra Nagya a skupiny Slobodná Európa, Chiki-Liki Tua, Karpatské Chrbáty, Grobiani a Ramones Bratislava

„Minulý rok, ktorý bol v podstate nultý ročník a skúška, či majú ľudia v regióne záujem o podujatie podobného typu, prišlo 700 ľudí. Bolo to pre nás veľmi príjemným prekvapením. Vzhľadom na priaznivé ohlasy a tohtoročný pestrý program očakávame minimálne raz takú návštevnosť. Keďže piloti z aeroklubu, aj my ako organizátori koncertov a prevádzkovatelia hudobných klubov, to všetko robíme ako nadšenci a fanúšikovia, je to veľmi cítiť na príjemnej a pohodovej atmosfére festivalu,“ hovorí Juraj Ryban z agentúry Openrock.

Pre milovníkov adrenalínu bude k dispozícii slovenská novinka – simulátor 3G preťaženia. Milovníkov cestovania čaká komentovaná videoprojekcia slovenského cestovateľa a fotografa Viťa Filu. Deti zabaví bábkové divadlo Žužu, úspešný spisovateľ detských knižiek Braňo Jobus či moderátori detskej relácie „Fidlibum“. Po skončení denného a večerného hudobného programu bude veľkolepá zábava pokračovať až do rána s Video Oldies party. 

Na festival Dance with Air bude premávať autobusová kyvadlová doprava zo železničnej stanice Trnava. Podujatie organizuje Združenie Mesto vznešených tónov, Aeroklub Bratislava, MMC a Randal Club v spolupráci s Predpredaj.sk.

Vstupenky si môžete zakúpiť na www.predpredaj.sk alebo priamo na mieste v deň konania akcie. Cena vstupeniek na mieste je 15 eur. Dospelí spolu s dieťaťom do 14 rokov majú zvýhodnenú cenu za 12 eur. Všetky informácie nájdete na www.dancewithair.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *