Na 16. Gazdovskej Veselici sa bude krstiť

V banskobystrickom klube Tartaros sa už po šestnásty raz uskutoční hudobno-koncertno-tanečná zábava plná ľubozvučných death-thrash-grindcore-hardcore-metalovo-rockových tónov.

 

Do tanca vám 17. októbra zanôtia GAZDASGRIND z Banskej Bystrice, ktorí na akcii pokrstia svoj nový album Zlo, jednočlenná skupina hudobníka a spisovateľa BRAŇA JOBUSA (Karpatské Chrbáty, Vrbovskí Víťazi) a ABUSUS z Vrbového. Z Moravy, konkrétne z Havířova, prinesú do stredu Slovenska trochu gore/grindu GUTTER SLUT. Predstavia sa aj BLOODY REDEMPTION s old schol death metalom, GALIBA s thrashom z Bánoviec nad Bebravou a bratia Česi budú mať zastúpenie ešte v death/black metalovej kapele ASTAROTH z Krnova.

 

Dnu vás pustia za 6 €. Prvých päť platiacich účastníkov a potom každý desiaty dostanú k vstupnému CD Zlo, ktoré vyjde v náklade 300 kusov. Kto príde do začiatku koncertu, teda presne do 19:00, dostane sa na veselicu o 1 euro lacnejšie.

 

Pri príležitosti krstu albumu Zlo prídu zahrať a zaspievať aj bývalí členovia, ktorí sa podieľali na jeho tvorbe – Motaj (gitara) a Pajko (vokály). Že na koncert idete, môžete dať všetkým vedieť cez udalosť na FB.    

Na 16. Gazdovskej Veselici sa bude krstiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *