Myles Kennedy láka na prvú sólovku zverejnením titulnej skladby

Fanúšikovia speváka Mylesa Kennedyho, frontmana Alter Bridge a speváka v Slashovej kapele na sólovej dráhe, sa nevedeli dočkať, kedy už naozaj vydá sólový album, o ktorom tak dlho rozpráva. Bol v štúdiu, nahral skladby, no nakoniec sa rozhodol album nevydať, pretože sa s piesňami, ktoré napísal v dlhšom časovom období pred nahrávaním, už nestotožňoval. No fanúšikovia sa nakoniec dočkali…

 

Myles napísal a nahral nové piesne a 9. marca ich vydá na debutovej doske s názvom Year Of The Tiger. A len chvíľu po tom, čo bol spustený predpredaj albumu, vydal jeden z najlepších súčasných rockových spevákov prvý singel aj s videoklipom. Tým sa stala titulná pieseň Year Of The Tiger.

 

Video, ktoré režíroval Dan Sturgess, je založené na Mylesovom prechádzaní spomienkami na rok 1974, kedy prišiel o svojho otca. Bol to rok tigra. „Jednoducho to rozpráva príbeh od začiatku do konca a dokumentuje to, ako môj otec zomrel, keď som bol ešte dieťa a čo sa stalo potom s mojou mamou, mojím bratom a so mnou,“  vysvetľuje spevák a dodáva, že je to asi to najbližšie k plnohodnotnej koncepčnej nahrávke, čo kedy napísal.

 

Zoznam piesní albumu Year Of The Tiger:

 1. Year Of The Tiger
 2. The Great Beyond
 3. Blind Faith
 4. Devil On The Wall
 5. Ghost of Shangri La
 6. Turning Stones
 7. Haunted By Design
 8. Mother
 9. Nothing But A Name
 10. Love Can Only Heal
 11. Songbird
 12. One Fine Day


Použité zdroje:
teamrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *