My Chemical Romance späť na scéne? V žiadnom prípade

MY CHEMICAL ROMANCE ukončili svoju činnosť v roku 2013 po dvanástich rokoch pôsobenia na hudobnej scéne. Pred niekoľkými dňami sa ale na ich facebookovej stránke a Twitteri objavilo video s klavírnym introm skladby Welcome To The Black Parade, na ktorého konci sa objavil dátum 9/23/16.

 

Na YouTube kanáli skupiny sa rovnaké video objavilo s titulom MCRX. A potom sa ľudia zbláznili. Všetci zrazu horlivo očakávali, kedy príde oficiálne oznámenie o možnom reunione, ktorý bolo jasne cítiť z toho, čo urobili.

 

Radosť ale bola predčasná. Nešlo o nič iné než to, že na jeseň prevydajú album The Black Parade. Tento rok bude totiž desiate výročie od jeho vydania, preto skupina vydá na oslavu novú verziu so zatiaľ nezverejnenými demami.

 

Reakcie ľudí ale kapelu príjemne potešili: ,,Reakcie na ukážku sa nás naozaj dotkli a odrovnali nás.“ Ďalej k celému poprasku, ktorý práve okolo seba rozpútali, povedali: ,,Nejdeme na turné a neplánujeme žiadny reunion, len vydanie na výročie The Black Parade.“ Napriek tomu sú ale vďační, že ľudia na nich nezabúdajú: ,,Ďakujeme, že stále myslíte na MCR a držíte si ich v srdci.“

 

Ak patríte medzi fanúšikov MCR a tešili ste sa na ich návrat, ten zatiaľ nie je v dohľade, aspoň si však vychutnajte, že budete na jeseň môcť od nich počuť neopočúvané demá.


Použité zdroje:
teamrock.com
Foto: musicfeeds.com.au

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *