Muzika, pivo, zábava = BeerRock 2018

Ako predošlé dva roky, tak aj tento si organizátori Pivného behu Bratislavou povedali, že po športe sa treba zabaviť a prinášajú už tretí ročník festivalu Bakalář BeerRock. Tento rok to bude s doprovodom írečitého spolumoderátora Braňa Mojseja.

 

Konať sa bude 22. septembra v starom známom dobre overenom Randal Clube rovnako ako minulý rok po Pivnom behu Bratislavou, ktorej už 22. ročník organizuje Veleslavný klub Rychlé pípy.

 

Na predošlých ročníkoch hrali legendy ako Alkehol, Karpina alebo Konflikt a kopec ďalších kvalitných starších aj mladých kapiel. Tento rok tomu nebude inak a zahrajú veselé MORČATA NA ÚTEKU, českí punkáči VISION DAYS a slovenskí BADIANZ a BRATISLAVSKÉ DIEVČATÁ. Samozrejme, nebude chýbať ani pivný metal v podaní DECILITRA RUMU a špeciálny hosť Braňo Mojsej, ktorý okrem odovzdania cien víťazom pivného behu aj zahrá svoje najväčšie hity.

 

Idea spojiť šport, kamarátov a kvalitné pivo s kvalitnou rockovou muzikou nemôže dopadnúť inak ako skvelou zábavou. O kvalitné pivo sa postará rakovnícky pivovar Bakalář a o zábavu a hudbu vyššie zmienené kapely.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *