Muse zamieria s novým albumom aj do Prahy

V podstate je to ešte iba pár dní, čo kapele MUSE vyšiel už siedmy album s názvom Simulation Theory. Všetci ich fanúšikovia sa však už nevedia dočkať ďalšieho kroku kapely, a síce svetového turné na podporu tejto dosky, ktoré odštartuje 22. februára 2019 v USA. Muse sa ale postupne presunú aj do Kanady, Veľkej Británie či zvyšku Európy.

 

Tí, čo si kúpili novú dosku týchto anglických rockerov v predpredaji cez ich stránku, sa mohli k lístkom na turné dostať prednostne od 13. novembra. Všetci ostatní môžu nakupovať vstupenky od 16. novembra a navyše od 3. decembra bude pre všetkých nakupujúcich k dispozícii najnovší album zadarmo v digitálnej verzii. Kto preferuje fyzický nosič, bude to mať za poštovné. Lákavá ponuka, čo poviete? A to stále nie je všetko. K dispozícii je tento raz aj úplne nový balíček Enhanced Experience. Tým môžete svoj zážitok ešte rozšíriť o prístup na párty Mixed Reality uskutočnenú pred každým koncertom. Párty podporovaná spoločnosťou Microsoft vám umožní zahrať si tri originálne hry pre virtuálnu realitu, inšpirované skladbami z albumu Simulation Theory. Pokiaľ sa vám ešte máli, tak tento balíček vám umožní sedenie v prvých radoch, zaistí vám koncertný plagát či interaktívne foto s kulisami a memorabíliami z najnovších videoklipov Muse.

 

Muse sú označovaní za jednu z najlepších koncertných kapiel na svete. Sú držiteľmi rady ocenení a okrem siedmich štúdioviek majú na konte viac ako štyri desiatky singlov a dva koncertné albumy. Ak ste sa ešte sami nemali možnosť naživo presvedčiť o všetkých kvalitách živákov v réžii Muse, tak máte jedinečnú príležitosť vypočuť si hity ako Hysteria, Supermassive Black Hole, Starlight, Knights Of Cydonia, Madness alebo Dead Inside naživo už 26. mája 2019 na pražskom letisku Letňany.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *