Muse vydajú v novembri novú dosku

Kapela MUSE oznámila vydanie svojho nového albumu Simulation Theory. Na pulty má prísť 9. novembra pod štítkom Warners. Kapela dosku neprodukovala na vlastnú päsť. K Muse sa ako producenti pridali Rich Costey, Mike Elizond, Shellback a Timbaland.

 

Dobrým zvykom je dať svojim fanúšikom nejakú tú ochutnávku už v predstihu a ani Muse v tomto smere nezaostávajú. Do sveta vypustili už tretí klip. Tento raz k skladbe The Dark Side. Video tematicky pokračuje vo futuristickom šate, do ktorého sa kapela odela už pri kúskoch Something HumanDig Down. Kapela sa chystá spraviť klip ku každej jednej z jedenástich skladieb na albume.

 

Futuristicky pôsobí aj obal novej dosky. Na svedomí to má Kyle Lambert, ktorý pracoval aj na grafikách pre Stranger Things či Jurský Park. Obal pre super deluxe verziu zas vytvoril Paul Shipper. Ten pracoval napríklad na Star Wars: The Last Jedi a Avengers: Infinity War.

 

Dosku Simulation Theory si môžete predobjednať na stránke kapely už teraz či už v klasickej, alebo spomínanej deluxe verzii. Navyše si kúpou dosky zaistíte prednostný prístup ku vstupenkám na turné kapely v roku 2019.


Použité zdroje:
loudersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *