Multikultúrna metalová štvorka v Košiciach

Talianska death metalová scéna je už nejaký ten rok jednou z popredných v Európe. Zdá sa, že táto krajina je na extrémnej scéne silnejšia než kedykoľvek predtým, a to vďaka svojim skvelým kapelám a ich vysokokvalitnou produkciou.

Jednou z nich je Hour of Penance. Ich albumy z poslednej doby “Paradogma” (2010), “Sedition” (2012) a “Regicide” (2014), ktoré boli všetky veľmi vysoko ocenené, vás rozmetajú na márne kúsky. Vidieť túto kapelu naživo je jednoducho povinnosťou každého fanúšika technického brutálneho death metalu. 11. marca nám Hour of Penance predstavia ich bezbožné umenie v Košickom Collosseu. Konečne si budeme môcť vychutnať nové skladby z “Regicide” a taktiež prierez staršími záležitosťami!

Ku kapele sa na turné pripoja technickí majstri v danom štýle, Beheaded z Malty, ktorí sa v našom klube ukážu po druhýkrát v novom nasadení – obohatení o blastového majstra Dave Billia, pôvodne z Putridity.

Ďalší support je už legenda Christ Agony z Poľska, určite ich nie je potrebné predstavovať, aj keď u nás v Košiciach sa predstavia po prvýkrát. Snáď len dodáme, že jedným zo zakladateľov je Reyash, známy ako člen zo spolkov Vader, Incantation, atď. 

Koncert otvorí naša košická old school kapelka Disconsolate, ktorí vám rozmlátia lebky svojou precíznosťou a starou školou ladeným soundom. Postarajú sa o poriadne inferno! Skvelá tour zostava! Čo poviete? Kill or be killed!

Line-up:

HOUR OF PENANCE (Brutal Technical Death metal/Taliansko) http://www.hourofpenance.net
BEHEADED (Technical Death Metal/Malta) https://www.facebook.com/BeheadedMT
CHRIST AGONY (Melodic Black Metal/Poľsko) https://www.facebook.com/ChristAgony
DISCONSOLATE (Death Metal/Košice) https://www.facebook.com/Disconsolate.sk

Vstup: predpredaj 12€ v Collosseum Clube/14€ na mieste
Začiatok o 18:00 hod.

Multikultúrna metalová štvorka v Košiciach

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *