Mr. Big vypustili už tretiu ochutnávku novej dosky

Kapela MR. BIG nám ponúka ďalšiu ochutnávku z pripravovaného albumu Defying Gravity v podobe videoklipu k titulnej skladbe. Deviata štúdiová doska tejto kapely príde na pulty 21. júla tohto roku, teda práve dnes. Prednedávnom zverejnila video k skladbe Everybody Needs A Little Trouble a tiež skladbu 1992.

 

Keďže Patovi Torpeyovi bola v roku 2014 diagnostikovaná Parkinsonova choroba, nebolo v jeho silách nahrať všetky skladby, ktoré nová doska obsahuje, spolu s kolegami Martinom, Gilbertom a Sheehanom. Ako pomocná sila bol povolaný ich koncertný bubeník Matt Starr. Zaujímavosťou je, že v novom videoklipe sa objavujú obaja spomínaní bubeníci.

 

K albumu, ktorý kapela nahrala za neuveriteľných šesť dní, sa Sheehan vyjadril: „Rád nahrávam tak trochu v zhone. Dajú pred nás mikrofón a musí to znieť tak, ako keď nás počujete naživo. Keď dokážete prekonať tento druh tlaku v štúdiu za krátku dobu, prispieva to k lepším skladbám a následne aj k lepším vystúpeniam.“ Či je to tak naozaj sa môžete presvedčiť v októbri a novembri, kedy navštívi kapela Mr. Big s novým albumom aj Európu. 

Mr. Big vypustili už tretiu ochutnávku novej dosky
Mr. Big vypustili už tretiu ochutnávku novej dosky

Tracklist albumu Defying Gravity:

 1. Open Your Eyes
 2. Defying Gravity
 3. Everybody Needs A Little Trouble
 4. Damn I’m In Love Again
 5. Mean To Me
 6. Nothing Bad (Bout Feeling Good)
 7. Forever And Back
 8. She’s All Coming Back To Me Now
 9. 1992
 10. Nothing At All
 11. Be Kind

Použité zdroje:
teamrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *