Mötley Crüe sa vracajú na koncertné pódiá

Nie je to len nepotvrdená klebeta. Glamrockeri MÖTLEY CRÜE síce v roku 2014 podpísali zmluvu, v ktorej sa zaviazali, že po finálnom turné už nebudú nikdy koncertovať, no je to len zdrap papiera. A ako sa hovorí aj vo zverejnenom videu, ten pre takúto kapelu nie je najmenším problémom zničiť.

 

Takže je to oficálne a rockový svet nemôže byť nadšenejší. Aj keď je pravda, že fanúšikovia, ktorí silou-mocou bojovali o lístky na niektorý z finálnych koncertov, sa môžu cítiť trochu podvedení. Po podpísaní zmluvy o nekoncertovaní popularita kapely stúpla, po jej stiahnutí z pódia a navyše po vydaní filmu The Dirt sa hlasy volajúce po ich návrate zintenzívnili.

 

Mötley Crüe tak vypočuli svojich starých aj nových fanúšikov a svoj návrat ohlásili prostredníctvom videa narozprávaného Machine Gun Kellym, ktorý vo filme The Dirt hral Tommyho Leea. Mötley Crüe sú opäť spolu a budú koncertovať. Hovorí sa, že sa budúci rok vydajú na americké turné s Def Leppard a Poison, no zatiaľ to nikto oficálne nepotvrdil. Isté však je, že 31. decembra 2015 to ani zďaleka nebola bodka za kariérou Mötley Crüe.


Použité zdroje:
loudersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *