MoshMachine a ich brutalita z Poľska

Poľská skupina MOSHMACHINE je svojou tvorbou plne oddaná názvu, o čom sa môžeme presvedčiť hneď z prvého singlu, ktorý otvára albumu Identity dvere a pripravuje poslucháčov na poriadny hudobný preplach. Album vznikol v britskej réžii štúdia DS PHANTOM z Bristolu a obsahuje celkom 7 skladieb. Kapela sa nám do redakcie ohlásila so skladbou In The Name Of God a po tomto nášupe sa nedá iné, než to pustiť okamžite ďalej.

 

Po prvom počutí ihneď prichádza na um podobnosť s takisto poľskými Decapitated. Tí si možno pestujú svojho nástupcu, minimálne posledné albumy Carnival Is ForeverBlood Mantra akoby boli hlavnou inšpiráciou pre MoshMachine. Aby toho nebolo málo, obidve kapely pochádzajú z mesta Krosno a vplyv veľkého brata sa aj priamo prejavil v jednej zo siedmych piesní, kde hrá gitarový prím Waclaw „Vogg“ Kieltyka z Decapitated.

Komentáre pod videom hovoria jasne (a pre nás aj možno trošku vtipne):  „Dobre, mocny wokal i do tego czytelna liryka“ či „Niespotykana w tej muzie czytelność wokalu, brawo! No i napierdzielacie jak trzeba, to siedzi i sieje terror“. Fanúšikovia Decapitated by mali zbystriť pozornosť a pokukovať po MoschMachine aj v budúcnosti, ktovie, možno sme práve na začiatku príbehu poľského metalového velikána.

 

Zostava:

Gitara – Karol „Yuri“ Jurczyk

Bicie – Mateusz „Smoła“ Smolik

Basa – Mateusz „Linda“ Ponjar

Perkusie/Vokály – Marcin „Marshall“ Marszałek

Vokály – Przemysław „Kosa“ Koszelnik

MoshMachine a ich brutalita z Poľska

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *