More Than Fest ožíva, reakcie sú rozpačité

V utorok poobede zažili mnohí metalisti sledujúci facebookový profil agentúry EPG šok. Pre niekoho bol príjemný, iným poriadne zdvihol tlak. Organizátori More Than Festu, ktorý bol v roku 2017 len krátko pred uskutočnením zrušený bez poriadneho vysvetlenia či kompletného vrátenia peňazí, ohlásili jeho znovuzrodenie. 24. a 25. augusta sa tak vo Zvolenskej Slatine uskutoční festival MTF Renewed.

 

Vynovený More Than Fest, medzinárodný hudobný sviatok, ako strohý „plagát“ hlása, už oznamuje aj prvé mená, ktoré počas dvoch dní zahrajú vo všešportovom areáli neďaleko Zvolena, na pôvodnom mieste MTF. Pritiahnuť ľudí do stredu Slovenska by mali FREEDOM CALL, MASTERPLAN, TIMO TOLKKI a zo slovenskej scény sú známe zatiaľ mená SYMFOBIA, MIDNIGHT SCREAM a RAVENCLAW. Ďalšie kapely ešte pribudnú a budú ohlásené v priebehu ďalších dní.

 

Po zverejnení tejto novinky prišiel nával komentárov, najmä tých od nahnevaných ľudí, ktorí stále nedostali späť peniaze za vstupenky zrušeného MTF 2017. Organizátori však sľubujú výmenu nepreplatených vstupeniek za lístky na obnovenú verziu festivalu. A údajne pracujú aj na ďalšej forme odškodnenia.

 

Tým, ktorí stratili dôveru v túto usporiadateľskú agentúru, bola smerovaná informácia o „prebratí“ novým investičným partnerom. Bude spustený aj predpredaj vstupeniek, aj keď vraj rátajú s tým, že väčšina ľudí si pre istotu kúpi lístok až na mieste v deň festivalu. Tak čo, risknete to alebo patríte medzi tých, ktorí akcie organizované agentúrou EPG už definitívne zavrhli?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *