More Than Fest hlási nové mená a je sa na čo tešiť

Ešte v nás poriadne neutíchol minuloročný MORE THAN FEST a v predvianočnom čase sa dozvedáme ďalšie mená pre ten budúcoročný. Na mieste konania, ktorým je Zvolenská Slatina, ešte ani neusadol prach a organizátori už mali v hlave zoznam interpretov, ktorých osloviť, aby k nám 18. a 19. augusta 2017 zavítali.

 

Tými potvrdenými kapelami už sú AMON AMARTH, POWERWOLF, ARKONA, MASTERPLAN, KOBRA AND THE LOTUS, ale aj AINT, ALKEHOL, ART, BASTARD, EUFORY, MAD FREQUENCY, QUEENMANIA, RAMCHAT, SYMFOBIA či TRISTANA. Amon Amarth prídu na MTF s dvomi kamiónmi a dvomi autobusmi, aby mali všetko, čo potrebujú k svojej veľkolepej šou. Vstup na pódium si vyžiadali už od skorého rána, takže to nebude žiadny festivalový set na pol plynu.

 

Do konca roka ostáva cena vstupeniek 35 €, od 1. januára sa zvýši na 45 €. Predtým, teda koncom týždňa, však príde druhá várka mien v line-upe. Jednodňové vstupenky budú dostupné len na mieste v deň konania, ich cena však nebude veľmi odlišná od dvojdňových.

 

Festival chystáme už od augusta a s minimálne dvadsiatimi dvomi vylepšeniami, berúc ohľad na skúsenosti a nedostatky na novom mieste a časovú tieseň, aby sa vám na tom mieste, ktoré ste si odskúšali tento rok, páčilo ešte viac. Snažíme sa zabezpečiť aj spln mesiaca, aby opäť do(s)tváral atmosféru festivalu aj v roku 2017,“ tvrdia chlapci z agentúry EPG.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *