Minuty na věčnosti – reedícia albumu od Power 5

Skupina POWER 5 pokračuje v re-edičnom počínaní a aktuálne v reedícii vydáva CD „Minuty věčnosti“ z roku 2003.

Album „Minuty věčnosti“ priviedlo skupinu do speed/power metalových vôd. Veľkou zvláštnosťou bolo využitie živého detského speváckeho zboru, ktorý hosťoval v niektorých skladbách. Album zožal úspech ako u kritikov, tak u poslucháčov a skupina dostala možnosť koncertovať pred zahraničnými hviezdami. Krst dosky prebehol v Zlínskej športovej hale Novesta na spoločnom pódiu so skupinou Helloween.

„Deska Minuty věčnosti byla mimořadná třeba i tím, že jsme k nahrávání přizvali dětský pěvecký sbor. Deska byla náročná na organizaci nahrávání i promo k jejímu uvedení. Bylo nutné skloubit mnoho věcí, od těch základních, jako bylo povolení a nacvičení pěveckých partů se sborem základní školy Brumov-Bylnice, až po frekvence studia a mastering. Její premiéra byla naplánována na koncert Power 5 před Helloween ve Zlíně. Do posledního dne se urgovalo zhotovení CD, aby byly na tento koncert k dispozici. Vynaložená energie se vyplatila. Jedna z nejúspěšnějších desek od POWER 5 byla na světě,“ popisuje vznik albumu Olin Škrabal.

„Minuty věčnosti“ vychádzajú ako digitálna reedícia, teda vyjde na Youtube, Spotify a ďalších streamovacích službách. Na YouTube kanáli je každá pesnička zverejnená formou lyric videa.

Fanúšikovia, ktorí chcú skupinu podporiť a chcú skladby vlastniť, si album „Minuty věčnosti“ môžu kúpiť v MP3 shope na Bandcampe.

Na Facebooku skupiny budú vychádzať drobné spomienky k jednotlivým skladbám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *