Mind The Gap, Rust2Dust, Fishface – alternatívny program na halloweensky víkend

Kapela Make Me A Donut síce zrušila európske turné, a teda sa nezúčastní ani na jednom koncerte na Slovensku (či už v Trnave, alebo Bratislave). Nemusíte byť však smutní, o náhradný program sa vám postará trojica kapiel MIND THE GAP, RUST2DUST a FISHFACE. Akcia sa uskutoční v bratislavskom klube Randal v sobotu 29. októbra. Takže pokiaľ sa chystáte na halloweensku párty v piatok, neoplatí sa vám ani dávať dole masky.

 

Mind The Gap, bratislavských alternatívnych rockerov, sme už mali možnosť vidieť na krste ich nového albumu Equinox, žiaľ, vtedy sme ich nemohli vidieť vystupovať kvôli zdravotným problémom ich speváka. Dúfaje, že si ich vystúpenie tentokrát bez akýchkoľvek prekážok naplno užijeme.

Rust2Dust je ďalšia bratislavská kapela, tiež hrajú alternatívne, ale tento raz metal. Ich krst sme si nenechali ujsť v apríli tohto roku v bratislavskom klube MMC, keď pokrstili hrdzou a prachom svoj nový album Vortex. Kapela má spoločného speváka s Asenth Tomáša Burona, preto sa vám občas zdajú obe kapely podobné, ale po inštrumentálnej stránke je ten rozdiel počuť hneď.

Poslednou kapelou sú alternatívni metalisti Fishface z Trenčina. Kapela vznikla ešte v roku 2008 a na konte majú dva albumy Fishface (2010) a Nipples Kingdom (2013). O ich vystúpeniach koluje veľa pozitív, bola by škoda nechať si to ujsť. Vidíme sa v pite.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *