Mike Shinoda sa vypísal zo smútku. Bude z toho celý album

Hudobník MIKE SHINODA zverejnil dve nové skadby a pridal informácie o chystanom sólovom albume. Doska Post Traumatic vyjde 15. júna.

 

Frontman Linkin Park novou tvorbou reaguje na nedávnu samovraždu speváka Chestera Benningtona. Pred niekoľkými týždňami už publikoval tri skladby v rámci Post Traumatic EP – sám ich napísal aj produkoval, zároveň k nim vytvoril vizuály z toho, čo sám natočil a namaľoval. ,,Smútok je osobná, intímna skúsenost,“ komentoval to. ,,Toto nie sú Linkin Park ani Fort Minor. Som to len ja… Neviem, kam táto cesta vedie, ale som rád, že ju s vami môžem zdieľať.“

 

Smrť kolegu Shinodu hlboko zasiahla. Zavrel sa vo svojom dome v Los Angeles a bez akýchkoľvek plánov sa pokúsil zo smútku vypísať. Postupne nahral šestnásť skladieb, ktoré teraz hodlá vydať na sólovej doske a živo predstaviť v lete na festivaloch (napr. Identity v Los Angeles, Reading a Leeds v Anglicku alebo Summer Sonic v Japonusku). Okrem troch už známych vecí bude album obsahovať aj dve novozverejnené skladby Crossing A Line a Nothing Makes Sense Anymore.


Použité zdroje:
Foto: Warner Music

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *