Metropolis je Dole Hlavou a nebojí sa výšok

Skupina METROPOLIS nie je na slovenskej hudobnej scéne žiadnym nováčikom. Majú za sebou veľké množstvo koncertov na Slovensku i v Európe, kde farby našej krajiny vždy odprezentovali len v tom najlepšom svetle.

Okrem toho sa môžu pochváliť i niekoľkými oceneniami z domácej i zahraničnej scény. V poslednej dobe však o kapele bolo počuť menej a o dôvodoch porozprával frontman skupiny  Rado Cimbala.

„V roku 2013 sme absolvovali veľké turné postavené z 21 koncertov, a preto sme sa rozhodli venovať skôr tvorbe nových skladieb a práci v štúdiu. Počas týchto prác sme sa jednoznačne zhodli, že je najvyšší čas upustiť od anglických textov a spievať výhradne po slovensky. To však neznamená, že skladby ako napríklad FLY na našich koncertoch neodznejú. Taktiež sme prešli aj personálnymi zmenami, čo tiež činnosť kapely na určitý čas zdržalo.“

Zatiaľ posledný singel s názvom NAPLNENÝ TMOU skupina predstavila koncom roka 2013 a ako sami tvrdia, je čas prísť s novou skladbou. Voľba padla na DOLE HLAVOU, na ktorú ľudia reagujú veľmi dobre. Ich nový singel si môžete vypočuť vo videu nižšie. 

Viac info o kapele na https://www.facebook.com/pages/Metropolis/49261817909

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *