Metallica v minulosti uvažovala nad vyhodením Larsa Ulricha

Pravdepodobne ste už niekedy zachytili klebety, ktoré tvrdili, že METALLICA v 80. rokoch uvažovala nad vyhodením legendárneho bubeníka Larsa Ulricha z kapely. Klebetám je však navždy koniec, pretože dnes je to už oficiálne! Gitarista heavymetalovej legendy, Kirk Hammet, si totiž pustil ústa na špacír:

 

„Je to už dávno za nami. V určitom momente sme boli v roku 1985 na Larsa všetci poriadne naštvaní. Boli sme nešťastní a je možné, že sme sa o tom pred niekým zmienili. Nuž a potom to prerástlo do niečoho väčšieho, než to v skutočnosti bolo,“ povedal Hammet pre rádiovú stanicu PYX 106. Pod pojmom „niekto“ má Kirk na mysli gitaristu skupiny Anthrax, Scotta Iana, ktorý sa o spomínanom rozhovore podelil s fanúšikmi vo svojej knihe s názvom I Am The Man.

 

„Lars je nesmierne odhodlaný chlapík, a preto ho mám strašne rád. Jeho odhodlanie a motivácia sú však mimoriadne intenzívne vlastnosti, pokiaľ viete, čo myslím,“ dodal Hammet.

 

Na jazyk sa prirodzene tlačí množstvo otázok – Ako môže niekto vyhodiť z Metallicy niekoho, kto vlastne vlastní značku Metallica? Čo by sa stalo s Metallicou, keby v nej za posledných tridsať rokov nepôsobil Ulrich… Odpovedí sa pravdepodobne ale nikdy nedočkáme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *