Metallica sa budúci rok vracia do Európy

Ušla vám METALLICA tento rok? Nemusíte viac zúfať. V sychravý deň prišla správa, ktorá rozjasnila svet fanúšikom thrashmetalovej legendy. Partia okolo Jamesa Hetfielda sa totiž v roku 2019 vráti do susednej Českej republiky. A nielen tam.

 

Tento raz sa však chystá v rámci svojho WorldWired Tour na open air koncerty. V Prahe na letisku Letňany vystúpi 18. augusta 2019. Nečudo, že sa do Európy vracia, keďže predošlé koncerty z konca roku 2017 a začiatku 2018 zlomili rekord v návštevnosti na 29 miestach po celom kontinente.

 

Nová časť turné bude zahŕňať 25 koncertov v 20 krajinách so štartom 1. mája. Slováci to nebudú mať ďaleko ani na koncerty vo Viedni (16. august) alebo vo Varšave (21. august). Špeciálnymi hosťami turné budú kapely GHOST a BOKASSA.

 

Predpredaj vstupeniek začne 28. septembra o 10:00. Pre fanúšikov bude k dispozícii aj špeciálna vstupenka Wherever I May Roam Black Ticket, ktorý za cenu 598 € umožní jej držiteľovi vstup na každú šou tohto turné v Európe. K dispozícii je však len 750 kusov tohto Black Ticketu.

 

Každá zakúpená obyčajná vstupenka obsahuje výber štandardného fyzického nosiča alebo štandardnej digitálnej verzie aktuálneho albumu Hardwired… To Self-Destruct. Navyše si všetci držitelia vstupeniek budú mocť stiahnuť zdarma MP3 záznam z navštíveného koncertu na stránke LiveMetallica.com/scan.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *