Metalcore z Rakúska v Banskej Bystrici

Do Banskej Bystrice zavítajú 16. apríla tri rakúske zverské formácie. V Klube 77 predstavia metalcore v jeho najlepšej forme kapely ALL YOUR SORROWS, BEFORE US ALL a AWAKENING. Ako domáca podpora zahrajú Martinčania TŸSHE.

All Your Sorrows je rakúska skupina z Eisendstadtu aktívna už od roku 2011 a nie je to úplne obyčajná klasicky metalová kapela. Vo svojej tvorbe spájajú viacero štýlov a neradi sa dávajú zaškatuľkovať. Ovládnutie pódia spolu s divokou muzikou garantujú chytľavú šou plnú energie.

Štyria Rakúšania z Before Us All  začali svoju púť v roku 2012 vydaním EP Facing The Shades a o rok na to už prišli s debutovým albumom Revelations. Tí, ktorí si chcú vypočuť technicky prepracovanejší album novej skupiny so solídnou produkciou, by mali siahnuť po ich novej doske Stormbringer.at. Kombinujú thrash a groove metal s prvkami core štýlov. Momentálne pracujú na novom albume, ktorý vyjde na jeseň tohto roku.

Awakening začali v roku 2014 ako výsledok spojenia dvoch rozpadnutých skupín. Ich špecifická kvalita spočíva v kombinácií melodiccore, djentu a prog metalu. Do „serióznej“ metalovej muziky sa snažia priniesť riadnu dávku svojského humoru. Ukážku ich tvorby si môžete vypočuť tu.

 

Emotional post hardcore hrajú Tӱshe z Martina. Ich debutový album No Dreams obsahuje 7 skladieb o živote členov, bežných životných situáciách, spolužití a láske.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *