Metal Unleashed nebude v Leviciach chýbať ani túto jeseň

Ako posledných pár rokov ani túto jeseň nebude v levickom Erku chýbať už tradičný METAL UNLEASHED pod záštitou domácich ACHSAR. Akcia tentokrát padá na 26. októbra, teda na najbližší víkend. Spoločnosť im budú robiť ešte ďalšie tri slovenské kapely.

 

Tvorba Achsar je zaraditeľná dô vôd, v ktorých sa pohybujú skupiny ako Ensiferum či Korpiklaani. Práve s Korpiklaani sú úzko spätí. Veď si len skúste popátrať po slovenskej verzii skladby Beer Beer

Druhou ohlásenou skupinou tohtoročného MU sú martinskí hardcoreisti ABIOZA. Vznik kapely sa datuje do roku 2015 a keďže zatiaľ existujú pomerne krátko, ešte toho o nich veľa nenájdete. Isté však je, že im to ide.

Tretím zoskupením, ktoré vystúpi na tejto akcii, sú APRIL WEEPS. Ide o výbornú dlhoročne fungujúcu domácu kapelu hrajúcu atmosferický death metal. Dáma (majú vokalistku Martu) a páni tento rok našu krajinu reprezentovali aj na festivale Wacken Open Air.

No a ako posledných účastníkov len tento mesiac oznámili GUARDIANS OF ASGAARD – AMON AMARTH TRIBUTE. Prvých síce tento rok Achsar ohlásili rakúskych Darkfall, no tí nakoniec nevystúpia a namiesto nich si môžeme vychutnať slovenskú verziu Amon Amarth. Pokiaľ teda ešte nie ste rozhodnutí, kam sa pôjdete vyšantiť tento víkend, aj táto akcia je jednou z možností.

https://youtube.com/watch?v=QFJVM4OeuXo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *