Metal Unleashed, koncert domácej metalovej scény v Leviciach

V sobotu 8. októbra sa v Leviciach v klube Erko uskutoční akcia s názvom METAL UNLEASHED a predstavia sa na nej štyri slovenské kapely – ACHSAR, APRIL WEEPS, DYSANCHELY a OHEN.  

 

Prvou kapelou večera budú Trnavčania Ohen. Hlavnou tematikou týchto symfonických blackmetalistov je apokalypsa a duchovný zápas. Môžete sa tešiť na novinky z ich pripravovaného druhého albumu a, samozrejme, ich overenú tvorbu z prvotiny Mortal Man

 

Dysanchely, melodickí deathmetalisti tiež z Trnavy, sa na vás chystajú so svojím novým albumom Reborn, ktorý bude vydaný pod značkou Gothoom productions. Treťou kapelou v poradí budú April Weeps z Dunajskej Stredy. Atmosférickým metalistom s očarujúcou speváčkou Martou a s poriadne režúcim growlom v podaní Nora v poslednom čase ide karta. 

 

Finále večera budú domáci Achsar. Svojou tvorbou sa zapísali ako slovenská odpoveď na Enisferum. Práve ich debut Septentrionalis sa pohráva s témami mytologických bojov a hrdinských činov. Nepochybne je to jedna z najlepších slovenských metalových kapiel. Ak máte radi poriadne tvrdé gitary a našľapané bicie s príchuťou black a arómou folkmetalu, tak Achsar sú presne to, po čom by ste mali siahnuť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *