Metal & charita = metalový budík v Považskej Bystrici

Po roku tu opäť máme spojenie metalovej hudby s dobročinnými úmyslami. V klube Apollo v Považskej Bystrici si zahrá pätica metalových kapiel za účelom vyzbierania výťažku pre detské oddelenie v miestnej nemocnici.

Čo nám to teda prepláchne sluchovody? Legendárna kapela DEPRESY po dlhšom stagnovaní opäť vystúpi na pódiu. Začína sa hovoriť o nasledovníkovi šesť rokov starého „Morph – Near Death Experiences“, zaznejú aj nové tóny? Príďte si to overiť na vlastné uši!

Z Nitry príde drvivé komando EMPYRION, ktoré mieša black metalovú temnotu so silou death metalu a celé to obaľuje do symfonického podkladu. Ich koncerty sú plné sily a drvivosti, kde ich hudba pôsobí ako kovová päsť na vaše uši!

Tradičnú slovenskú kultúru a božstvá zastávajú Martinčania RAMCHAT. Zasadili ich do death/blackového šatu a dodali tomu Perúnske gule! Mikrofónu sa ujíma nová posila, Maťo „Valki“ Valkár, ktorého hlas môžete počuť v kapelách SUBURBAN TERRORIST alebo PORFYRIA.

České vlajky budú zastupovať death metalisti ADNIHIL. Surové a tradičné riffy kovu smrti spojené s dravým nasadením a diabolskou melodikou z vás poriadne vyžmýkajú všetok pot! Nebude to jediná kapela, ktorá k nám príde od západu.

Ostravčania NAHUM nám predvedú zdravú energickú bombu plnú melódií na prelome thrash metalu a deathu. K tomu za biciu súpravu zasadol nový člen, Brighter, známy to drvič bubnov v REVENGE DIVISION. Nezmeškajte jeho premiéru s touto kapelu na domácej pôde!

Večer plný skvelej hudby, rôznych nevídaných zážitkov za účelom dobrej veci! Príďte podporiť túto zaujímavú akciu! Vidíme sa 12. septembra v Apollo Music Clube v Považskej Bystrici. Začiatok o 18:00, vstup 3€.

FB event: https://www.facebook.com/events/457174244470491/

Metal & charita = metalový budík v Považskej Bystrici

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *