MEGADICK pokrstí svoje EP na Freedom Feste!

MegadicK-u nedávno vyšlo prvé EP „Rise of the MegadicK“, ktorého úlohou je najmä pobaviť. Vypočujte si naživo sedem nových skladieb a spoločne s chalanmi ich pokrstite na trenčianskom Freedom Feste už tento víkend. 

„Rise of the MegadicK“ bol nahrávaný v doslova bojových podmienkach, no výsledný zvuk v dobrom prekvapil aj samotných aktérov. Samotní členovia majú na vlastnú spevácku kvalitu veselý názor: „Nikto z nás nie je spevák. Nám ide o to, baviť sa hudbou a okrem toho do punku netreba bezchybný spev!“

Freedom Fest, kde sa krst nového EP uskutoční, je malý nekomerčný festival zameraný na propagáciu mladých alebo amatérskych skupín. Celá myšlienka sa zrodila v hlavách Lupka (MegadicK) a Ľuboša (The Long Road) prakticky len nedávno. Cieľom festivalu je osloviť hudobníkov, ktorí nemajú veľa priestoru prezentovať vlastnú tvorbu a talent. 

„Chceme poukázať na to, že hudobníci si musia navzájom pomáhať, podporovať sa. Načo by som inému závidel jeho úspech, keď mu k tomu úspechu môžem dopomôcť? Raz pomôžem ja tebe, inokedy ty mne! Konkurencia a zášť tu nemajú čo hľadať. Sme hudobníci, sme jedna rodina. Ideme si za svojím snom, ktorý je pre každého z nás rovnaký – robiť hudbu,“ hovorí jeden z organizátorov festivalu Lupko.

Pod značkou Freedom Fest chcú organizátori festival postupne zveľaďovať a vybudovať tak záujem ľudí o muziku. Zaujímavosťou je, že nejde iba o letnú akciu, v pláne je aj WinterEdition.

Prvý Freedom Fest môžete navštíviť už túto sobotu 21. septembra v Zlatovciach v Trenčíne.

Za vstupné 1€ na Vás čaká 6 kapiel, dobré pivo, guláš, tombola, priateľské prostredie a ľudia a, samozrejme, vlna punk-rocku. Ak Vás oslovila myšlienka FreedomFest-u a máte chuť spraviť niečo pre nádejné talenty, tak neváhajte a príďte podporiť dobrú vec od ľudí pre ľudí.

Program FreedomFestu

MEGADICK pokrstí svoje EP na Freedom Feste!

Viac info o festivale nájdete na oficiálnych stránkach www.freedomfest.sk, na Facebooku www.facebook.com/FreedomFest, alebo si pozrite oficiálny video spot akcie nižšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *