Megadeth streamujú tretiu skladbu z nového albumu

Tesne pred vydaním pripravovaného albumu Dystopia to do nás MEGADETH sype plnými dávkami a partia okolo Davea Mustainea na internet vypustila už tretiu skladbu. Tá je akousi vlajkovou loďou celého albumu s rovnakým názvom Dystopia. Či ale obstojí v skúške časom a hlavne po vypočutí celého albumu ešte nemožno povedať. Skladby zatiaľ naznačujú, že pôjde o maximálne vydarené dielo, kde sa kapela vráti ku starým koreňom, určite sa pritvrdí a celkovo to pravdepodobne bude oveľa komplexnejšie a menej „komerčne“ ladené ako zatiaľ posledný a veľmi zmiešane prijatý album Super Collider.

Na tvorbe albumu pracoval ako bubeník/hosť Chris Adler z LAMB OF GOD, ktorému bola ponúknutá aj možnosť zotrvania v kapele, tú však odmietol so slovami: „Užívam si to tu, ale nie je to miesto, kde je môj domov.“ Megadeth však bude sprevádzať aj na nadchádzajúcom turné po Severnej Amerike. 

 

Album vyjde 22. januára, vy si však môžete už teraz vychutnať 3 plné tracky. Venovali sme sa skladbe s názvom The Threat Is Real a prvou z trojice bola na YouTube skladba Fatal Illusion.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *