Megadeth konečne prichádza na Slovensko! Privezie si naozaj nečakaného hosťa

To, o čom sa niektorí neodvážili ani snívať, sa tento rok stane skutočnosťou.Thrashmetalová hviezda MEGADETH zavíta na Slovensko! Kapela sa po dlhých rokovaniach rozhodla, že počas svojho tohtoročného turné obetuje deň voľna, ktorý mala mať pred koncertom v Českej republike, a odskočí si vynahradiť slovenským fanúšikom zrušený koncert v Prešove. Na žilinské letisko, kde v roku 2016 vystupoval aj Iron Maiden, zavíta partia okolo Davea Mustainea už 11. júna.

 

„Je to síce trochu narýchlo, no rozhodli sme sa to risknúť. Predsa len, Megadeth nemáme na Slovensku každý deň a konečne sa dočkáme dlho sľubovanej náhrady,“  hovorí organizátor. Jednania s kapelou vraj prebiehali už od minulého roka, no manažment sa bál s koncertom opäť súhlasiť kvôli tomu, že v našej krajine chodí na koncerty málo ľudí.

 

Nakoniec sa však podarilo Megadeth presvedčiť, ale to nie je jediná senzačná správa. Aby bol tento koncert ešte unikátnejší, ako predkapela (aj keď je to trošku dehonestujúce označenie takej legendy) sa predstaví ďalšia thrashová legenda METALLICA. Teda, nie jej celé zloženie, ale len polovičné. Exkluzívne akutické vystúpenie predvedú len pre Slovákov spevák a gitarista James Hetfield a bubeník Lars Ulrich. Set by malo byť natáčaný a neskôr vydaný na DVD.

 

James Hetfield sa k prekvapivej plánovanej udalosti vyjadril: „Mám rád živé vystúpenia, mám rád Mustainea a mám rád Slovákov, ktorí uveria všetkému, čo si 1. apríla prečítajú.“ 🙂     

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *