Megadeth chystá svoju vlastnú videohru

Na otázku, čo sa bude diať s kapelou MEGADETH po tom, čo dokončia svoje americké turné s kapelou Scorpions, odpovedal Dave Mustaine dosť nečakane. Okrem toho, že si kapela dá pauzu a neskôr sa pustí do tvorenia nového albumu, Dave totiž prezradil, že pracuje na novej videohre. Áno, čítate správne.

 

Dave síce stručne, ale veľmi jasne povedal: „Pracujem na videohre, ktorá zahŕňa veľa z histórie kapely a je v nej veľa malých riffov, ktoré sme nikdy predtým nepoužili.“ Mustaine jedným dychom ďalej tvrdí, že fanúšikovia môžu očakávať ešte minimálne jeden radový album, ktorý vraj „dlžia“ vydavateľstvu a určite nemá pocit, že by bol koniec kapely Megadeth na dohľad. „Kapela si momentálne vedie skvele a hráme super.“ Basgitarista David Ellefson potvrdil, že Megadeth sa vracia do štúdia už koncom tohto roka, takže nasledovník albumu Dystopia zrejme na seba nenechá dlho čakať.

 

Uvidíme, čo teda môžeme od kapely Megadeth čakať. Bude síce určite zaujímavé počuť ďalší nový kúsok z dielne tejto kapely, ale ešte oveľa zaujímavejšie bude dočkať sa spomínanej videohry. Hlavne po prísľube, že bude zahŕňať nielen históriu kapely, ale aj doposiaľ nezverejnený hudobný materiál. Ešte síce nie je známe, či táto hra bude určená pre smartfóny ako napríklad hra Iron Maiden: Legacy Of The Beast alebo skôr pre počítače ako hra na motív rockovej opery Karmaflow a nevieme ani iné podrobnosti. Dúfajme teda, že nás Dave nenechá dlho čakať. Máte nejaké obľúbené hry s rockovou či metalovou tematikou? 


Použité zdroje:
blabbermouth.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *