Me And That Man vyrazia na turné po domácom Poľsku

Projekt dvojice hudobníkov Adama Nergala Darskeho a Johna Portera ME AND THAT MAN zožal vo svete svojím debutovým albumom Songs Of Love And Death (2017) veľký úspech. Kapela sa len nedávno vrátila z rovnako úspešnej koncertnej šnúry a opäť chystá pre svojich fanúšikov nové vystúpenia.

 

Kedže Nergal je Poliak a John tiež už dlhé roky žije v tejto krajine, kapela sa rozhodla vyraziť na turné na podporu svojho debutu aj v domácom prostredí. Me And That Man odohrajú na jeseň tohto roku v Poľsku minimálne trinásť koncertov, ktoré zverejnili na svojom Facebooku. Turné odštartujú v meste Toruň 21. septembra a počas necelých troch týždňov navštívia aj Slovensku blízke mestá Katowice, Krakov či Bielsko-Biała. Lístky na šesticu z koncertnej trasy si môžete zakúpiť online a ostatné sú k dispozícií na iných webstránkach, určených miestach a pri niektorých je dokonca možnosť telefonickej rezervácie. Miesto, kde si viete svoj lístok zohnať, je určené vo FB udalosti každého koncertu pripravovaného poľského turné. Pokiaľ vás teda táto kapela tiež oslovila, nemeškajte a zaobstarajte si svoje lístky, kým nie je neskoro. 

A aby ste boli motivovaní ešte viac, zoskupenie Me And That Man sa na cestu nevyberie samo. Podporovať ho budú hneď dvaja interpreti. SASHA BOOLE, jedna z najväčších osobností ukrajinskej folkovej scény, ale, ako uvádza na svojom profile, nie tej o nohaviciach a Kobze (ukrajinský ľudový nástroj), ale tej o whiskey a príbehoch. Sasha ovláda hru na gitaru, banjo aj harmoniku. Vo svojej tvorbe kombinuje hlavne tradičnú hudbu amerických folkových spevákov s typickým gotickým surovým zvukom. Boole ma na konte zatiaľ dva albumy Vol. 1 (2013) a Survival Folk (2014).

 

Druhým účinkujúcim po boku Me And That Man bude varšavské trio muzikantov FERTILE HUMP, ktoré je označované za blues/punkovú kapelu. Na konte majú debutové EP z roku 2015, ktoré nasledovala štúdiová doska Dead Heart (2016). Samotná kapela uvádza, že prinesú na pódium obrovskú dávku bluesového rock n’rollu, ktorá bude doplnená o veľmi úprimné texty. Určite to bude zaujímavá šou. 

Me And That Man vyrazia na turné po domácom Poľsku
Me And That Man vyrazia na turné po domácom Poľsku

Me And That Man „Songs Of Love And Death” Polska trasa 2017:

21. 9. Toruń, Lizard King
22. 9. Zielona Góra, Kawon
23. 9. Katowice, Fabryka Porcelany
24. 9. Wrocław, Zaklęte Rewiry
28. 9. Poznań, Aula Artis
29. 9. Warszawa, Palladium
30. 9. Gdańsk, Teatr Szekspirowski
1. 10. Szczecin, Sala Koncertowa
4. 10. Bielsko Biała, Galeria BWA
5. 10. Kraków, Teatr Variete
6. 10. Rzeszów, Lukr
7. 10. Łódź, Wytwórnia
8. 10. Białystok, Zmiana Klimatu


Použité zdroje:
FB kapiel

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *