Matt Heafy opustil Trivium uprostred turné

Nestáva sa to často, ale občas prídu situácie, kedy líder nemá na výber a musí pretrhnúť šnúru turné. Tentokrát sa to stalo u TRIVIUM. Vokalista Matt Heafy zrazu odišiel domov. Mal však na to dobrý dôvod.

 

Matt nie je ten typ človeka, čo by nechal kapelu len tak v štichu. No kto by dokázal byť niekde vonku a koncertovať, keď má doma tehotnú manželku? Nielen to. Matt sa hneď stane otcom dvoch drobcov súčasne. So ženou Ashley totiž čakajú dvojičky.

 

Heafy sa teda prvýkrát stane otcom. A k odchodu zo severoamerickej časti turné vydal aj oficiálne vyhlásenie: ,,Neočakávane som musel letieť domov do Orlanda. Ako viete, so ženou čakáme dvojičky a ako iste tiež viete, pri tehotenstve nikdy nemáte jasné odpovede na to, kedy sa dieťa narodí. Obzvlášť, keď sú dve. Je pre mňa divné byť na severoamerickom turné mojej kariéry a potom odletieť domov. Samozrejme, v pláne bolo dokončiť turné, ale som vďačný Howardovi Jonesovi, Jaredovi Dinesovi a Johannesovi (Eckerström), že spolupracujú s Paolom, Coreym a Alexom na to, aby sa set uskutočnil.“

 

Ako vidíte, turné teda ohrozené nebude. Matta zastúpi bývalý vokalista Killswitch Engage a aktuálny spevák Light The Torch Howard Jones, YouTuber Jared Dines a frontman Avataru Johannes Eckerström.

 

Celý Mattov odkaz si môžete pozrieť v nasledujúcom videu. Už len treba držať palce, nech všetko ide dobre, nech čím skôr môžeme Mattovi gratulovať k otcovstvu.

https://youtube.com/watch?v=6Ls8JNZbLqY


Použité zdroje:
Foto: loudwire.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *