Máte radi netradičný merch? Čo tak plyšák od Ozzyho?

Určite ste už neraz počuli a čítali o azda najslávnejšom kontroverznom čine ikonického Ozzyho. Písal sa rok 1982, keď v Iowe hodil jeden z fanúšikov na pódium niečo, čo Princ temnôt pokladal za gumovú atrapu netopiera. Až keď sa jeho zuby zaťali do záhadného predmetu, uvedomil si, že ide o skutočného živočícha.

 

„Zrazu niečo nebolo v poriadku. Moje ústa boli zrazu plné teplej, tmavej tekutiny s tou najhoršou pachuťou, akú si dokážete predstaviť. Cítil som, ako mi farbí zuby a steká mi po brade. Potom sa hlava v mojich ústach mykla. No do riti, pomyslel som si, nezjedol som práve netopiera, však?“

 

Ozzy bol následne preventívne liečený na besnotu a, našťastie, sa mu nič nestalo. Na rozdiel od netopiera. Dnes je tomu už tridsaťsedem rokov a nedá sa povedať, že by táto historka stratila šmrnc. Ale Ozzy Osbourne sa i tak rozhodol po toľkých rokoch milo a zábavne oživiť túto svoju príhodu. Na pulty prichádza plyšový tridsaťcentimetrový netopier s Ozzyho logom na hrudi. A, samozrejme, s oddeliteľnou hlavou. Ak ste fanúšikom, môže to byť pekný prírastok do zbierky alebo zábavka pre vaše deti.


Použité zdroje:
loudersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *