Masters Of Rock oznamuje najväčšie mená festivalu

V posledný deň uplynulého týždňa sa na tlačovej konferencii agentúry Pragokoncert rozptýlili všetky mýty o tom, kto bude hlavnou hviezdou tohtoročného festivalu Masters Of Rock. Mnohým určite padla sánka po prečítaní známych mien, keďže neobvykle silné zastúpenie thrashmetalových legiend určite prekvapilo nejedného z pravidelných účastníkov.

 

Okrem metalovej opery AVANTASIA, ktorá svoju veľkolepú show prinesie do Vizovíc už po tretíkrát, privíta areál Jelínkovej likérky aj také zvučné mená, akými sú SLAYER, MEGADETH či TESTAMENT. Na Masters Of Rock sa vracajú aj populárni Austrálčania AIRBOURNE, pričom po dlhom čakaní sme sa dočkali aj návratu APOCALYPTICY a AMON AMARTH, ktorí si naposledy na festivale zahrali za vyčíňania mimoriadne silnej búrky ešte v roku 2008. Na svoje si prídu aj fanúšikovia ex-speváčky Nightwish TARJE TURUNEN či dynamických AMARANTHE na čele s krásnou Elize Ryd. Z folk metalového žánru sa so špeciálnym akustickým setom predvedú ELUVEITIE a fínski KORPIKLAANI sa na Masters Of Rock dokonca chystajú natočiť nové DVD. 

Ak by Vám však ani toto nestačilo, pozrite si kompletný zoznam všetkých doteraz potvrdených účastníkov až zo 14 krajín: AVANTASIA (GER), SLAYER (USA), MEGADETH (USA), APOCALYPTICA (FIN),  AMON AMARTH (SWE), TARJA (FIN), AIRBOURNE (AUS), AMARANTHE (SWE/DNK), ELUVEITIE (CHE), TESTAMENT (USA), KORPIKLAANI (FIN), THE 69 EYES (FIN), ENSIFERUM (FIN), PRIMAL FEAR (GER), FREEDOM CALL (GER), WALTARI (FIN), OOMPH! (GER), BRAINSTORM (GER), LUCA TURILLI’S RHAPSODY (ITA), KISSIN DYNAMITE (GER), THRESHOLD (UK), EVERGREY (SWE), AVATARIUM (SWE), ROTTING CHRIST (GRC), ORDEN OGAN (GER), MELECHESH (ISR), KADAVAR (GER), SWALLOW THE SUN (FIN), THUNDERMOTHER (SWE), REDS‘ COOL (RUS), BAD JOKE’RS CREAM (CZE), SEBASTIEN, SALAMANDRA, ALKEHOL, ZAKÁZANÝ OVOCE, FORREST JUMP a ďalší.

Už XIV. ročník jedného z najväčších hudobných festivalov u našich českých susedov, medzinárodného open-air festivalu Masters Of Rock, sa bude aj tento rok v termíne od štvrtka 14. júla do nedele 17. júla odohrávať v zaužívanom prostredí vo Vizoviciach.

 

Okrem hudobných zážitkov sú pre návštevníkov pripravené aj iné „atrakcie“, ktoré len doladia odpočinkový (a zároveň aktívne prežitý) predĺžený víkend pri Zlíne – upravený festivalový areál s WC a sprchami, desiatky stánkov s tým najširším výberom občerstvenia, pivné stany, krčmičky, kaviarne, čajovne, obchodíky so suvenírmi, tetovacie štúdiá, piercing, body-painting, zábavné a herné zóny, adrenalínové športy, bungee jumping, exkurzia Likérky R. Jelínek s ochutnávkami a mnoho ďalších lákadiel pre každého. WiFi pripojenie k internetu bude samozrejmosťou. Na strelnici Buffalo Bill môžete vyhrať zaujímavé ceny, oddýchnuť si potom môžete so špeciálnym drinkom v Urban Zone – Chill-Out Relax zóne. Každoročným najväčším lákadlom sú však aj organizované autogramiády hviezd na Prosperita Meet & Greet Stage, pre prvých 15000 fanúšikov bude opäť pripravené kompilačné CD s hitmi účinkujúcich. Stanovanie zdarma bude k dispozícii aj tento rok.

Štvordenné permanentky (za cenu platnú do konca februára alebo do vypredania limitovanej edície) sú dostupné na dobierku cez www.mastersofrock.cz alebo osobne v centrále Pragokoncertu – ul. U Bulhara 3, Praha 1, prípadne v Masters Of Rock Café, Zlín-Čepkov a v predpredajných sieťach Ticketportal, Ticketpro, Ticketart, Ticketstream a Plzeňská vstupenka.

 

Cena permanentiek v sieťach je 1350 Kč, cez festivalový web a v pobočkách Pragokoncertu je cena 1300 Kč.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *