Masterplan na čele s bývalým členom Helloween odpáli jedinečnú metalovú šou

Nemecká kapela Masterplan mieri na Slovensko! Bývalí členovia legendárnej skupiny Helloween – Michael Kiske, Kai Hansen a Roland Grapow – plánujú, že spoločne odpália niekoľko najväčších hitov svetoznámej kapely.

28. mája predvedú Masterplan v Banskej Bystrici vynikajúcu 70-minútovú šou so špeciálnym prekvapením v podobe hosťa. Nenechajte si ujsť rockovo-metalový maratón hviezd Accept, Unisonic a Masterplan!

„Na Slovensku hráme vždy veľmi radi. Pripravujeme veľkú šou s priateľmi okolo nás, pred nami a tiež v zákulisí. Slovenskí fanúšikovia nás vždy veľmi vrelo privítajú a ja sa nemôžem dočkať tej živej párty na budúci týždeň. Zahráme približne 70-minútový koncert a budeme mať na túto príležitosť aj špeciálneho hosťa,“ hovorí Roland Grapow, líder kapely Masterplan.

Metaloví velikáni Masterplan a Unisonic uvažujú aj o spoločnom vystúpení a tešia sa na stretnutie v zákulisí! Roland Grapow z Masterplan v roku 1988 totiž nahradil Kaia Hansena z Unisonic v legendárnej kapele Helloween. So skupinou absolvoval v roku 1989 aj americké a japonské turné.
Grapow má stále rád svoje hudobné idoly.

Masterplan na čele s bývalým členom Helloween odpáli jedinečnú metalovú šou

„Mám rád väčšinu mojich starých idolov. Milujem hudobníkov ako Ritchie Blackmore, Mark Farner, Michael Schenker, Uli Roth, Brian May, Stevie Ray Vaughan, John Sykes, Eddie Van Halen a veľa ďalších. Moje najobľúbenejšie skladby od Helloweenu sú „Eagle Fly Free“, „The Chance“, „The Dark Ride“ a množstvo iných. Či si hity Helloweenu zahrám v Banskej Bystrici spoločne s Kaiom Hansenom a Michaelom Kiske? To závisí na nich, musia mi povedať,” smeje sa Grapow.

Očakáva sa, že Hansen a Grapow potešia fanúšikov aj hitmi z najúspešnejšieho albumu Helloweenu „Keeper Of The Seven Keys“. Keďže Unisonic na predošlých koncertoch zahrali sedem skladieb skupiny Helloween, je jasné, že niekoľko z nich odznie aj v Banskej Bystrici. Vzhľadom na to, že Michael Kiske z Unisonic hosťoval na prvom albume kapely Masterplan, pravdepodobnosť prvého spoločného vystúpenia je veľmi vysoká.

Masterplan na čele s bývalým členom Helloween odpáli jedinečnú metalovú šou

 „Dohaduje sa spoločné hranie niekoľkých piesní, bolo by to ďalšou raritou pre najlepších fanúšikov na svete. Veríme, že si to slovenské publikum aj na koncerte vyžiada, ale téma je už na stole. Zostava Masterplan bude jemne pozmenená, no v takejto zostave si Masterplan môžu fanúšikovia pozrieť iba na Slovensku. Kto vystúpi za klávesami a basgitarou, to sa ešte uvidí,“ uzatvára Ján Poliak z agentúry EPG.

Accept, Unisonic a Masterplan už 28.mája v Banskej Bystrici. Vstupenky si môžete zakúpiť prostredníctvom siete Ticketportal http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=20451&idpartner=271

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *