Mars prichádza

Mars is coming, Mars is coming… Soon… (Mars prichádza. Čoskoro.) Takýmito hashtagmi posledných niekoľko mesiacov Jared Leto a jeho kolegovia z kapely THIRTY SECONDS TO MARS dráždia svoje okolie, ale najviac nedočkavých fanúšikov, teda Echelonov. Konečne sme sa ale dočkali aspoň toho, že udali, kedy by mohol prísť nový album.

 

Napriek tomu, že zatiaľ nezadali Marsáci ani presný dátum vydania albumu a už vôbec nie jeho názov, z ukážky je jasné, že vyjde niekedy budúci rok. Na detaily si treba ešte počkať, ale aj toto je lepšie než to neutíchajúce ,,soon“ a ,,Mars is coming“, no nie?

 

Za dlhšou odmlkou kapely bol zrejme aj konflikt medzi nimi a vydavateľom Virgin Records, ktorý vyvrcholil ukončením zmluvy s dotyčnou nahrávacou spoločnosťou rok po tom, čo sa v obchodoch ocitol album Love, Lust, Faith And Dreams. Zároveň je za tým možno i fakt, že Jared sa venoval aj svojej hereckej kariére, a tak ho v súčasnosti v kinách môžeme vidieť ako Jokera v Suicide Squad (Jednotka samovrahov).

 

Na margo vtedy prebiehajúceho konfliktu Jared povedal: ,,Nechovám nenávisť voči nahrávacím spoločnostiam, len som proti korupcii a chamtivosti. Myslím si, že nahrávacie spoločnosti dokážu mať s kapelami čisté a férové dohody a stále môžu na tom získať. Takže zhodnocujeme svoje možnosti. Máme viacero spoločností, ktoré s nami chcú spolupracovať. Vedia, čím sme si prešli.“

 

Neskôr, keď sa odtrhli od VR, povedal: ,,Spoločnosti sme boli upísaní od roku 1998, takže prvýkrát vôbec sme voľní a je to úžasné. Máme nekonečné možnosti. Technické možnosti, zbieranie peňazí od ľudí, ale nahrávacie spoločnosti sú tiež stále skvelou možnosťou, pretože tak máte skupinu ľudí, ktorí veria v hudbu, ktorí umelcom ponáhajú uskutočniť ich sny.“

 

A tak nakoniec skončili u Interscope, kde by im mal vyjsť piaty štúdiový album, ktorý, ako už všetci dobre vieme, ,,Coming 2017″.


Použité zdroje:
teamrock.com
Foto: bestin.ua

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *