Marilyn Manson ohlasuje nový album

Fanúšikovia rocku a metalu sa tohto roku majú na čo tešiť. Rok 2019 ohlasuje stále nové a nové albumy veľkých mien ako napríklad Rammstein, Tool, Slipknot a mnoho ďalších, ku ktorým sa najnovšie pridal aj MARILYN MANSON. Je to len pár dní, čo na svojom instagramovom účte oboznámil fanúšikov s prípravou nového albumu.  

 

Aktuálne s ním pri realizácii spolupracuje producent Shooter Jennings, ktorý nedávno dopomáhal aj singlu Tenderness od Duffa McKagana (Guns N’ Roses), ktorý taktiež pripravuje svoju sólovku. Jennings a Manson majú spoločnú históriu, keďže len pár rokov dozadu spoločne vydali cover piesne Cat People od Davida Bowieho.

 

Mansonov posledný album Heaven Upside Down z roku 2017 sa tešil obľube a podľa rôznych zdrojov sa tento najnovší bude pohybovať v podobnej sfére. Avšak, stále je v poradí jedenásty Mansonov album zahalený rúškom tajomstva, keďže nie sú zverejnené informácie o dátume jeho vydania ani iné ďalšie podrobnosti. Nuž, ostáva nám len čakať, čo v najbližšej dobe Manson prinesie.


Použité zdroje:
loudersound.com, loudwire.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *