Marilyn Manson nabáda na nový album a vie, kde žijete

Už mnoho vecí nabádalo k tomu, že MARILYN MANSON bude mať každú chvíľu vonku nový album. Pravda, jeho vydanie bolo plánované už skôr, nakoniec sa však ustálilo až na októbri tohto roka. A teraz je vonku aj singel.

 

Keď sa Mansona minulý rok médiá pýtali na nový materiál, odpovedal: ,,Nie je veľmi podobný The Pale Emperor. Ľudia, ktorí počuli nové skladby, sa vyjadrili, že im pripomenuli skôr albumy Antichrist Superstar a Mechanical Animals, ale s novým, iným prístupom. Je to veľmi agresívne z istého dôvodu. Nie je to také emocionálne. Má na ramene modriny. Nemôžem sa dočkať, kedy si ho ľudia vypočujú. Myslím, že budú prekvapení.“

 

Pôvodne sa mal album volať Say10 a vyjsť mal ešte niekedy v júli minulého roka. Nakoniec sa však všeto posunulo, pričom došlo aj k zmene mena novinky. Nahrávka ponesie meno Heaven Upside Down a vyjde 6. októbra.

 

Prvou uverejnenou skladbou z nadchádzajúcej novinky sa stala We Know Where You Fucking Live, ktorú svet prvýkrát mohol počuť prostredníctvom Zanea Loweho v rádiovej relácii Beats 1, ale už je dostupná aj na Spotify a YouTube. Marilyn na jej príchod upozornil týždeň vopred plagátom na Instagrame.


Použité zdroje:
Foto: teamrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *