Manowar privezú na Slovensko majestátne pódium

Minulý týždeň sa v Nemecku konala tlačová konferencia, na ktorej frontman kapely MANOWAR Joey DeMaio predstavil návrh scény a pódia na turné Gods And Kings World Tour 2016, ktoré odštartuje 14. januára v Ostrave. Len o štyri dni na to sa prvýkrát predstavia na Slovensku.

 

„Táto najnovšia show je pripravená so všetkým, čo si fanúšik Manowar môže priať: masívny zvuk, nádherné vizualizácie a k tomu všetky hymny , ktoré milujú!“ povedal Joey DeMaio. „Sme nesmierne nedočkaví, kedy už túto šou predstavíme našim fanúšikom na nadchádzajúcom turné.“

 

Kapela so sebou okrem iného dovezie napríklad 300.000 wattov prvotriedneho bombastického zvuku či 150 m² 6k HD LED obrazoviek. Všetko to privezú v 6 kamiónoch a 5 autobusoch, s ktorými prejdú 8000 km cez 12 krajín. Na jednej z najväčších celosvetových produkcií bude makať viac ako 100 ľudí.

Okrem týchto informácií boli na tlačovej konferencii predstavené aj tri nové videá, ktoré boli natočené na najväčšom tohtoročnom Manowar koncerte v rámci festivalu Rock in Rio v Brazílii. „Videá sú poďakovaním pre tých najoddanejších metalistov akých máme iba my – Manowar. Pre nich sme dali do predaja aj špeciálny balíček, ktorý obsahuje spoločnú foto s kapelou pred koncertom, podpísaný suvenír a mnoho ďalšieho a je možné si ho zakúpiť iba cez náš web,“ uviedol frontman kapely.

 

Lístky na koncert 18. januára v bratislavskej Aegon aréne kúpite v sieti Ticketportal. Špeciálne balíčky si môžete zakúpiť na webe

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *