Manowar pridali dve zastávky Final Battle World Tour kúsok od nás

To, čo si mnoho fanúšikov potichu (a možno i nahlas) želalo, sa stalo skutočnosťou. Metalová legenda MANOWAR pridáva do svojho zoznamu zastávok Final Battle World Tour 2019 dva koncerty v susedných Čechách. Takže všetci Manowarriors by mali zbystriť pozornosť, lebo títo nestarnúci bojovníci oslavujúci metalovú muziku sa zastavia na jar v Brne aj v Ostrave.

 

Masívna produkcia plná všetkého, čo fanúšikovia milujú, ale aj úplne nového multimediálneho obsahu a mnohých ďalších prekvapení bude odhalená v pondelok 25. marca 2019 v Hale Vodova v Brne a deň potom, v stredu 26. marca v RT Torax Aréne v Ostrave. (AKTUALIZÁCIA: Koncert v Ostrave sa presúva do Ostravar Areny.)

 

„Českí Manowarriors nás nikdy nezradili!“ hovorí Joey DeMaio. „Nevieme sa dočkať na náš návrat a odhalenie masívnej produkcie, na ktorej práve pracujeme. Toto turné si uctí všetko, čo spája Manowar a našu celosvetovú Armádu Nesmrteľných v boji, ktorý prepíše históriu!“

 

Ak ste tiež fanúšikom týchto amerických metalových rytierov, tak určite nesmiete chýbať na ich Final Battle World Tour. Už len preto, že kapela pridala v našej blízkosti hneď dva dátumy a cena vstupenky je viac než prijateľná. Avšak práve preto lístky ubúdajú závratnou rýchlosťou. Tak dlho nepremýšľajte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *