Magick Touch majú nový album Heads Have Got to Rock’n’Roll

Dlhoočakávaný album Nórov Magick Touch je konečne na svete. Nesie názov Heads Have Got to Rock’n’Roll a práve dnes sa objavil na portáli ConsequenceOfSound.net. Ide o tretí album v poradí a vydanie zastrešili Edged Circle Productions. Vypočujte si Magick Touch’s Heads Have Got to Rock’n’Roll nižšie v prehrávači.

Ich prvý debut Electrik Sorcery z roku 2016, ďalší počin Blades, Chains, Whips & Fire z roku 2018 – oba vydané vydavateľstvom Edged Circle – boli fanúšikmi prijaté viac než dobre. Digitálne EP Inside the Cage prišlo na svet minulý rok a kapela trpezlivo šperkovala svoju muziku, aby sme si teraz mohli vypočuť ich veľdielo!

Magick Touch sú na pódiách prakticky non-stop po celej Európe – samozrejme, s výnimkou pauzy spôsobenej koronavírusom. Album Heads Have Got to Rock’n’Roll obsahuje arzenál hymien, od hard rocku až po rôzne štýly metalu. Kapela zároveň objavuje nové riffy a tvrdosť lavíruje medzi „dark ‚n‘ dramatic“ až po „zabudni na zajtra, ži tu a teraz.“ Stále však platí, že nosnou časťou skladieb sú riffy, silné refrény, ohromné sóla a vždyprítomná rock ‚n‘ rollová energia. Album obsahuje spolu desať klasických hard rockových kúskov, pričom každý jeden je obohatený o nejaké to prekvapenie.

„Na tomto albume sme naostrili nože, natiahli siete a pridali sme farby na našu hard rockovú paletu,“ hovorí basák a vokalista Christer Ottesen.

Kapela hovorí, že chráni dedičstvo zanechané kapelami ako Judas Priest, Saxon alebo Rainbow. Hlavy sa musia baviť na rock´n´rolle, takže ak ste ešte stále nenaskočili na vagón menom Magick Touch, urobte tak čo najskôr!

Magick Touch majú nový album Heads Have Got to Rock'n'Roll
Magick Touch majú nový album Heads Have Got to Rock’n’Roll

Album Heads Have Got to Rock’n’Roll si môžete vypočuť v prehrávači vyššie v článku. Videoklip k skladbe „Bad Decisions“ si pozrite nižšie a ostatné videá sú na oficiálnom YouTube kanáli Magick Touch.

Tracklist nového albumu:

  1. (This isn’t) Your First Rodeo
  2. Watchman’s Requiem
  3. To the Limit
  4. Love is a Heart Disease
  5. Ready for the Quake
  6. Bad Decisions
  7. Phantom Friend
  8. Waiting for the Parasites
  9. Daggers Dance
  10. Doomsday I’m in Love
Magick Touch majú nový album Heads Have Got to Rock'n'Roll

Magick Touch

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *