Made Of Metal pozná svoje hviezdy

Druhý ročník festivalu MADE OF METAL, ktorý sa koná v juhomoravskom Hodoníne, prinesie niekoľko zaujímavých mien. Na poste headlinera sa objaví holandská kapela EPICA a v ďalšie dni sa predstavia fínski AMORPHIS a rakúski BELPHEGOR s ich výročnými shows!

Poteší vás aj kvalitný výber melodického metalu – FINNTROLL, TRISTANIA, FLESHGOD APOCALYPSE, TURISAS, DRACONIAN a TÝR. Návštevníkov teda čaká od 14. do 16. augusta 43 kapiel zo 16 krajín, ktoré odohrajú svoje sety na 2 pódiách.

„Na nejvyšším postu se v letošním roce představí kapela Epica z Holandska, kterou je nám velkou ctí v Hodoníně přivítat,“ hovorí Lenka Grauová z agentúry Growling Lion, ktorá stojí za organizáciou festivalu. „Při stavění dramaturgie jsme se snažili vyslechnout i naše fanoušky, došlo tedy k zařazení některých tvrdších kapel a současně byl udržen trend melodičnosti a symfonií. Pokračujeme také ve výběru toho nejzajímavějšího z mladých kapel z celé Evropy,“ dodáva Grauová.

Gloryhammer, Månegarm, Diabulus in Musica alebo StormWarrior, Twilight Force, Whyzdom, Fogalord, Wind Rose – to je ukážka ďalších kapiel, ktoré na akcii Made of Metal môžete vidieť, ale hlavne počuť. „Věříme, že se nám letos podařilo posunout laťku programu o kousek výš, ať už vzhledem k popularitě vystupujících, v rozšíření žánrového spektra i nabídnutí kvalitních skupin, které jsou pro českého fanouška nové,“ uvádza Grauová.

Zmenou bude tiež rozloženie programu, ktoré viedlo k zníženiu počtu vystupujúcich, ale umožnilo tak striedanie oboch pódií, čiže vznikla možnosť stihnúť všetky shows.

Maximálna kapacita areálu je 6000 ľudí. Lístky zakúpite na http://shop.madeofmetal.cz.

Novinky o festivale sledujte na www.madeofmetal.cz alebo na www.facebook.com/madeofmetalfest.
FB udalosť: https://www.facebook.com/events/767988279906697/

Made Of Metal pozná svoje hviezdy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *