Maďarský Harmed ukončí svoje turné v Bratislave

Kapela HARMED vyráža na svoje prvé európske turné, aby predstavili svoj debutový počin From Day One.  Ich jedinou slovenskou zastávkou bude bratislavský koncert  15. apríla v klube British Rock Stars.

 

Harmed sa zrodili v Budapešti na začiatku minulého roka. Za svoju pomerne krátku existenciu stihli vydať už niekoľko videoklipov, z toho jeden pod kultovými Chugcore Promotions. Koncom roku 2017 pustili do sveta svoje debutové EP, ktoré zožalo u európskych poslucháčov veľký úspech.  Po hudobnej stránke ide o progresívne inštrumentálne pasáže pretkané breakdownami, ktoré dopĺňa drsný vokál s občasnou čistou linkou. To, že tvrdá práca sa vypláca, nám prídu už v polke apríla ukázať do hlavného mesta, kde zavŕšia svoje turné.

 

Za domácu scénu sa predstaví deathmetalová kapela ABORT TO BE BORN z Bratislavy. Chalani sú na scéne už vyše 5 rokov a metalovému publiku sú dobre známi, a to nielen vďaka vystúpeniam na kultových festivaloch, akým je napríklad Gothoom. V roku 2016 vydali svoj najnovší počin Misanformic, ktorý zožal úspech ako u fanúšikov, tak aj na metalových portáloch. Aj songy z tohto albumu zaznejú v British Rock Stars.

 

Celý večer bude štartovať mladá bratislavská kapela KILLED BY LIFE hrajúca atmosférický blackgaze/ doom metal. Členovia majú zatiaľ na konte 2 single – Company Of The Four WallsThe End. Mladá a talentovaná kapela, ktorá do celého večera skvelo zapadne ako ticho pred búrkou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *