Lunatic God majú videoklip od rovnakého režiséra ako Machine Head

Martinská kapela LUNATIC GODS predstavuje nový videoklip k piesni Zabudli sme dýchať od režiséra, ktorý spolupracoval aj s Machine Head. Skladba Zabudli sme dýchať z albumu Turiec dostala výpravný a hraný videoklip, ktorému nádych minulosti dodal český režisér Mejla Basel. Ten je známy nielen spoluprácou s americkou metalovou megastar Machine Head, ale aj z našich kín. Podpísaný je pod réžiou a scenárom komédie Děda (2016).

 

Výber tohto zaujímavého spolupracovníka vysvetlil gitarista Lunatic Gods Luboslav: „Mejla je srdcom starý metalista tak ako my. Prvýkrát ma jeho práca dostala pred ôsmimi rokmi, keď urobil nádherný klip našim kamarátom zo Silent Stream Of Godless Elegy. Odvtedy má za sebou množstvo produkcií, klipy pre Luciu Bílú, Segrado, Fleret, metalový Hypnos či svetovú hviezdu Machine Head. Myšlienka osloviť ho na klip mi napadla pri sledovaní jeho filmu Děda. Som štastný, že na spoluprácu prikývol a našiel si na nás čas.“

 

Kapela Lunatic Gods je aktuálne na turné po Slovensku a Českej republike, na ktorom jej sekunduje moravská partia SSOGE. V zostave kapely aj naživo figuruje bubeník anglickej blackmetalovej skupiny Cradle Of Filth Martin „Marthus“ Škaroupka, ktorý pre Lunatic Gods nahral bicie na jej najnovší album Turiec.


Použité zdroje:
Nikoleta Kováčová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *