Lovebites pridávajú koncerty a minialbum

Nebolo to tak dávno, čo sa princezné LOVEBITES prezentovali debutovým albumom. Awakening From Abyss prefučal okolo ako uragán a rezervoval dámam miesto v prvej powermetalovej lige. Uplynul polrok a baby sa hlásia do boja s novým minialbumom. Battle Against Damnation sa bude volať zbierka štyroch nových skladieb a mala by slúžiť ako podpora ešte stále aktuálnej prvotiny na letných festivaloch. Vonku by mala byť 8. júna, ale predobjednať sa dá už teraz.

 

Kapela si získala množstvo fanúšikov hlavne v strednej a západnej časti starého kontinentu. Rôznorodosť a variabilita hudobného žánru od dreveného heavy metalu cez pompézny power metal až po thrash metal im, samozrejme, zaručuje sympatie u širšieho metalového publika. Kto sa nevie dočkať európskeho turné, bude mať možnosť vidieť Lovebites začiatkom augusta na nemeckom Wackene alebo anglickom Bloodstocku.

 

Tento týždeň sa navyše dievčence pochválili aj ukážkou obalu nového minialbumu. Ako to už býva dobrým zvykom, prihodili aj videoklip k úvodnej skladbe The Crusade.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *